Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Starostwo Powiatowe od lipca zmieniło godziny pracy - Powiat Wodzisławski

Starostwo Powiatowe od lipca zmieniło godziny pracy

Ważna informacja dla wszystkich osób korzystających z usług Starostwa Powiatowego w Wodzisławiu Śląskim. Wychodząc naprzeciw potrzebom mieszkańców, Starostwo Powiatowe od 4 lipca br. zmieniło godziny swojego funkcjonowania.

Zgodnie z planami cały urząd, w tym Wydział Komunikacji i Transportu oraz Punkt Paszportowy, czynne są:

– od poniedziałku do środy w godz. 7:30 – 15:30,

– w czwartki w godz. 7:30 – 17:00,

– w piątki w godz. 7:30 – 14:00.

Powyższe zmiany oznaczają, że ze względu na konieczność uruchamiania i zamykania systemów informatycznych niezbędnych do obsługi mieszkańców,  interesanci Wydziału Komunikacji i Transportu będą przyjmowani:

od poniedziałku do środy w godzinach od 8:00 do godz. 15:00,

w czwartki od godz. 8:00 do godz. 17:00,

zaś w piątki od godz. 8:00 do godz. 13:00.