Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Starostwo po raz kolejny ufundowało Szlachetną Paczkę - Powiat Wodzisławski

Starostwo po raz kolejny ufundowało Szlachetną Paczkę

Pracownicy Starostwa Powiatowego w Wodzisławiu Śl. wspólnie z Zarządem Powiatu oraz powiatowymi radnymi po raz kolejny nie zawiedli. Także i w tym roku do osób potrzebujących z naszego powiatu trafiła "Szlachetna Paczka" ufundowana przez urzędników i samorządowców.

grupa ludzi stojących przy choince bożonarodzeniowej, pod którą leży kilkanaście pudeł ozdobionych światecznym papierem

W tym roku pracownicy i radni Powiatu wsparli matkę samotnie wychowującą dwoje dzieci. Za zebrane pieniądze – w sumie 4189 zł – kupiono m.in. kuchenkę elektryczną z piekarnikiem, grzejnik olejowy, odkurzacz, garnki, żywność, środki czyszczące, kosmetyki, przybory szkolne, kołdry i poduszki, pościele, koce, ręczniki, odzież zimową, zastawę stołową, sztućce, zabawki. Rodzina otrzyma także bon do sklepu obuwniczego. Urzędnicy oprócz zbiórki pieniędzy przeprowadzili na rzecz rodziny również zbiórkę darów. Wśród przekazanych rzeczy znalazły się środki czyszczące, kosmetyki, odzież, upominki oraz żywność.

Wszystkie te przedmioty zostaną przekazane do centrum dystrybucyjnego „Szlachetnej Paczki”.

Wszystkim, którzy po raz kolejny zechcieli przyłączyć się do akcji, serdecznie dziękujemy i życzymy wesołych świąt!

Kilkanaście pudeł zapakowanych w ozdobny świąteczny papier leżących pod choinką, w tle pomieszczenie biurowe