Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Stand-up w WCK: Grzegorz Dolniak - Powiat Wodzisławski

Stand-up w WCK: Grzegorz Dolniak

Już 15 maja na wodzisławskiej scenie wystąpi jeden z najbardziej ekspresyjnych komików w Polsce - Grzegorz Dolniak. Ten popularny artysta, stand-uper pojawi się ze swoim nowym programem „Mogło być gorzej”.

Grzegorz Dolniak plakat

Program „MOGŁO BYĆ GORZEJ” to komediowa podróż od zawalonej rzeczami komórki lokatorskiej, przez agresywną jazdę Skodą Citigo, fish spa, chmury w kształcie psów, marzenia o komputerze stacjonarnym, aż po podwyższony cholesterol, podczas której Grzegorz z charakterystyczną dla siebie ekspresją udowodni, że zawsze mogło być gorzej.

• Podczas występu obowiązuje zakaz nagrywania audio oraz video.
  • Osoby przeszkadzające mogą zostać wyproszone bez możliwości zwrotu biletów.
  • Nie ma konieczności drukowania biletów, mogą one zostać przedstawione w formie elektronicznej.
  • Pojawienie się na wydarzeniu po planowanej godzinie startu oznacza brak gwarancji numeru miejsca z biletu. Można będzie zająć miejsce wskazane przez obsługę lub dowolne wolne miejsce na sali.

Bilety w cenie 90/80 zł dostępne online na stronie https://tiny.pl/dh398.