Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski SPOTKANIE Z PRZEDSTAWICIELAMI ORGANIZACJI POZARZĄDOWYCH - 27 KWIECIEŃ 2011 R. - Powiat Wodzisławski

SPOTKANIE Z PRZEDSTAWICIELAMI ORGANIZACJI POZARZĄDOWYCH – 27 KWIECIEŃ 2011 R.

Serdecznie zapraszamy przedstawicieli organizacji pozarządowych oraz podmiotów działających w sferze pożytku publicznego na spotkanie informacyjne pn.: „Powiatowa Rada Pożytku Publicznego i otwarte konkursy ofert - najważniejsze zmiany w związku z nowelizacją ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie”.

Spotkanie poprowadzi Robert Kępa –autor i koordynator kilkunastu projektów realizowanych przez organizacje pozarządowe, współtwórca grupy partnerskiej „Razem na Wyżyny” powstałej w ramach programu „Leader +” i złożonej z organizacji pozarządowych, przedstawicieli administracji i przedsiębiorców, aktualnie pracuje w Urzędzie Miasta Częstochowa.
Spotkanie odbędzie się 27 kwietnia 2011 r. (środa) o godzinie 16:00 w Powiatowym Centrum Konferencyjnym w Wodzisławiu Śląskim przy ul. Pszowskiej 92a.
Proszę o potwierdzenie udziału w spotkaniu telefonicznie pod numerem 32/ 412 09 41 lub na adres e-mail promocja@powiatwodzislawski.pl w terminie do dnia 26 kwietnia br