Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Spotkanie w tańcu intuicyjnym. Oddech - Odpuszczenie - Moc ciała. Zatańczymy prosto z czucia! - Powiat Wodzisławski

Spotkanie w tańcu intuicyjnym. Oddech – Odpuszczenie – Moc ciała. Zatańczymy prosto z czucia!

Wprowadź, w ruch każdą komórkę swojego ciała. Weź głęboki oddech i poszukuj przyjemności, jakie może przynieść Ci swobodny taniec, ruch i bezruch z czucia, ekspresja Twojego ciała. Wytańcz stopami, dłońmi, biodrami, głową… wyraź emocje, puść kontrolę, twórz z intuicji ciała.

Plakat Spotkanie w tańcu intuicyjnym

Zapraszamy Cię na dwie godziny tańca prosto z czucia. Prowadzić będą nas muzyczne brzmienia, oddech, trzy przewodnie tematy w tym tanecznym spotkaniu prowadzone przez Zuzię.

• Oddech – odżywczy wiatr wewnątrz naszych ciał, który pozwala nam oczyścić się, jak i dotlenić, odżywić nasze cudowne ciało. Oddech będzie prowadzić nas w jakościach bezruchu i ruchu… Jak płynie oddech w Twoim ciele? Wietrzymy nasze wnętrza, dotleniamy, ożywiamy!
  • Odpuszczenie – puść, oddaj do ziemi z grawitacją wszystko co masz ochotę pożegnać…Co by było, gdybym puściła kontrolę teraz? Rozluźnij głowę, kark, zaufaj. Praktykować będziemy ćwiczenia odpuszczania w poruszeniu.
  • Moc ciała – mądrość swojego ciała. Poczuj każdą cześć swojej pełni ciała: kości, mięśnie, płyny, powięź, skóra, … odkryj jak z każdą przestrzenią działać i odkrywać moc rozluźnienia uważnego widzenia wewnętrznym okiem cielesnego.

Spotykamy się na scenie teatralnej Rydułtowskiego Centrum Kultury.

Warsztaty dedykowane każdego, kto ma ochotę wejść w przestrzeń intuicyjnego tańca.

• 5 maja 2023
  • 19:00 – 21:00
  • Rydułtowskie Centrum Kultury „FENIKS” – Sala Teatralna (tańczymy na scenie, podłoga baletowa)
  • cena: 60 zł od osoby, zapisanie się w dniu wydarzenia 70 zł od osoby
  • zapisy/pytania: 513 064 192 (SMS do Zuzi)

Prowadzi:

Zuzia Łapka – ŁAPKI

Aretetrapeutka, tancerka, performerka artystka interdyscyplinarna, na sali warsztatowej trenerka. Tworzy autorskie warsztaty, na których pracuje z ekspresją twórczą, medytacją, ruchem, naturą, snami. Jej prace twórcze i warsztatowe mają na celu zbliżać odbiorcę do pełnego doświadczenia teraźniejszości, poszerzać moc kreatywności oraz zbliżać ciało do uważnego czucia, bycia wyostrzając każdy ze zmysłów.