Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Spotkanie informacyjne dotyczące zasad otwartych konkursów ofert - Powiat Wodzisławski

Spotkanie informacyjne dotyczące zasad otwartych konkursów ofert

Zapraszamy przedstawicieli organizacji pozarządowych na spotkanie dotyczące omówienia otwartych konkursów ofert na wsparcie realizacji zadań publicznych Powiatu Wodzisławskiego na 2016 r. z zakresu kultury i ochrony dóbr kultury, sportu oraz turystyki i krajoznawstwa, które zostanie połączone ze szkoleniem praktycznym z generatora wniosków dotacyjnych „Witkac .pl”.

Spotkanie odbędzie się 26 stycznia o godz. 15.00 w Powiatowym Centrum Konferencyjnym w Wodzisławiu Śląskim, przy ul. Pszowskiej 92 a.

Ilość miejsc ograniczona, ze względu na liczbę komputerów wykorzystywanych do przeprowadzenia szkolenia (prosimy o zgłaszanie się maksymalnie 2 przedstawicieli organizacji).

Prosimy również o potwierdzenie uczestnictwa pod nr tel. 32 41 20 943, 32 41 20 945 lub na adres e-mail: barbara.musik@powiatwodzislawski.pl, jagoda.kedziora@powiatwodzislawski.pl do 22.01.2016 r.