Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Spotkanie autorskie z wodzisławianką Sylwią Strzelczak, autorką książki "Baca. Po drugiej stronie gór" - Powiat Wodzisławski

Spotkanie autorskie z wodzisławianką Sylwią Strzelczak, autorką książki „Baca. Po drugiej stronie gór”

"Baca", jest debiutem obyczajowym, gdzie w fabułę wplecione są wątki baśniowe, nawiązujące do wierzeń, podań i legend górali żywieckich, które autorka chce ocalić od zapomnienia.

plakat spotkania autorskiego Sylwii Strzelczak

Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna

serdecznie zaprasza na spotkanie autorskie z wodzisławianką Sylwią Strzelczak, autorką książki „Baca. Po drugiej stronie gór”

To obyczajowy debiut autorki, nauczycielki języka polskiego w jednej z wodzisławskich szkół podstawowych.

Na swoim literackim koncie ma już jedną wydaną w 2014r. książkę „Do zobaczenia”, będącą zapisem fabularnym wspomnień dziadka Ślązaka przymusowo wcielonego do Wermachtu w czasie II wojny św.

Tu fikcja miesza się z rzeczywistością, jawa ze snem, nic nie jest oczywiste a wszystko w górskim klimacie magicznych Beskidów …

Zapraszamy na spotkanie z Autorką!

22 czerwca, g. 17.oo