Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Uroki Wietnamu - spotkanie w podróży z Magdą Gumowską i Mariuszem Łapińskim - Powiat Wodzisławski

Uroki Wietnamu – spotkanie w podróży z Magdą Gumowską i Mariuszem Łapińskim

Twórcy kanału podróżniczego @dobrze pojechane! Zapraszają na spotkanie autorskie książki o Wietnamie.

Spotkanie autorskie książki - plakat

Czwartek, 20 czerwca, godz. 17:00

Podczas spotkania przemierzymy Wietnam od południa po daleką północ. Zwiedzimy wiecznie zieloną deltę Mekongu, fascynującą zatokę Ha Long oraz górską miejscowość Sapa, słynącą z malowniczych tarasów ryżowych. Odwiedzimy też ogromne miasta takie jak Ho Chi Minh City, czyli słynny Sajgon oraz tętniącą życiem stolicę – Hanoi. Nie zabraknie obiektów związanych z historią kraju, kulinariów, przyrody oraz polskich akcentów.

Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna
ul. Ignacego Daszyńskiego 2,