Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Spektakl Teatru Tańca Memento dla szkół i przedszkoli - Powiat Wodzisławski

Spektakl Teatru Tańca Memento dla szkół i przedszkoli

Wyobrażaliście sobie czasem, co by było gdyby...? To odniesienie do naszych marzeń świetnie obrazuje nowy spektakl Teatru Tańca Memento. Widowisko dla przedszkolaków i uczniów szkół podstawowych będzie miało miejsce 6 czerwca o godz. 9:00 i 11:00.

memento dla szkół - plakat

„Co by było gdyby”, przygotowane przez najmłodszą i średnią grupę tancerzy, to taneczna opowieść o świecie stworzonym przez dzieci. Ich niczym nieskrępowana wyobraźnia może poprowadzić je do miejsc, o których marzą, a przy okazji skłonić je do refleksji nad pytaniem: co jest dla mnie ważne?

– Dzieci widzą rzeczywistość inaczej, dostrzegają to, co jest ważne i potrzebne, dlatego zaprezentują swoją prostą receptę na szczęście – zapowiada Małgorzata Karwot, reżyser spektaklu.

Reżyserkami i choreografkami przedstawienia są Małgorzata Karwot i Karolina Leśniewska.

Spektakl zatańczą: Nina Karpińska, Ula Klimek, Judyta Klimek, Yeva Kuznetsova, Anhelina Lukina, Alicja Mrozik, Maja Patas, Pola Pielorz, Katarzyna Poukh, Malwina Przybyszewska, Laura Sitek, Alicja Trzeciok, Maja Wojtania, Laura Burek, Hanna Celny, Amelia Cudok, Ewelina Dumska, Lara Hosaniak, Wiktoria Jordan, Maria Kawińska, Anna Khomyn, Maja Krzyżowska, Milena Kubik, Karolina Palarczyk, Daria Poukh, Liliana Przybyszewska, Oliwia Reguła, Marta Słupek, Antonia Zagola.

Scenografię wykonali: Adam Danek, Dariusz Włoszczyk oraz Mariusz Grudecki. Realizatorami światła są Radosław Bujok oraz Franciszek Sosna. Za dźwięk odpowiada Sebastian Załęski.

Bilety w cenie 20 zł można rezerwować mailowo: i.sobota@wck.wodzislaw.pl. Termin przyjmowania zgłoszeń: 31 maja br. Informacji na temat spektaklu udzielają pracownicy Działu Projektów i Animacji Kulturalnej WCK (tel. 32 455 48 55, w. 28).