Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Smerfastyczny Dzień Dziecka w WCK - Powiat Wodzisławski

Smerfastyczny Dzień Dziecka w WCK

Któż z nas nie zna małych, niebieskich smerfów? Te sympatyczne postacie zawitają do Wodzisławskiego Centrum Kultury już 1 czerwca o godz. 16:00. A wraz z nimi zapraszamy dzieci z rodzicami, z dwóch powodów. Po pierwsze - chcemy wywołać uśmiech dzieci i zapewnić im super zabawę z okazji ich święta. A po drugie - cykl Rodzinnych Spotkań z Teatrem, w ramach których odbędzie się spektakl „Smerfy - czy Gargamel zostanie wujem Gargi?” to doskonała okazja na spędzenie popołudnia w rodzinnym gronie.

plakat smerfy

Przedstawienie w wykonaniu aktorów z Raciborskiego Centrum Kultury to interaktywna zabawa z piosenką i animacją dla dzieci od pierwszego do dziewiątego roku życia.

– Podczas spektaklu dzieci biorą w nim aktywny udział. Prostota przekazu, niebieskie kolory i piosenki wciągną widzów w opowieść pełną zabawy – zachęcają aktorzy.

Widzowie przeniosą się wraz z bohaterami do smerfowej wioski położonej w dalekim lesie, gdzie w domkach w kształcie grzybków mieszkają małe niebieskie ludziki. Głównymi bohaterami przedstawienia jest piękna Smerfetka, Smerf Ważniak smerfujący wciąż swoje mądrości, mały Zgrywus i oczywiście czający się w pobliżu wioski niezbyt grzeczny Gargamel. Czy będzie już na zawsze złą postacią, czy może zostanie wujem Gargi? Przekonacie się już 1 czerwca.

A do tego czasu zachęcamy, by skompletować niebieskie ubrania, żeby na widowni królowały smerfowe barwy.

Bilety w cenie 30 zł dostępne w kasie WCK oraz online na stronie: www.wck.wodzislaw-slaski.pl/kup-bilet. Kasa WCK jest czynna na pół godziny przed seansami kinowymi i imprezami biletowanymi oraz w czwartki od 10:00 do 12:00. W kasie obsługa kart płatniczych: VISA, MasterCard, Maestro, Dinersclub, Discovery oraz obsługa płatności aplikacją mobilną PeoPay. Transakcje bez kwoty minimalnej. Bilety można rezerwować pod nr tel. 32 455 48 55 lub osobiście w sekretariacie WCK. Rezerwacje biletów ważne są przez okres dwóch tygodni. W wypadku nieodebrania rezerwacja zostanie anulowana przez system.