Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Samorządowcy powiatu grali na Stadionie Śląskim - Powiat Wodzisławski

Samorządowcy powiatu grali na Stadionie Śląskim

W sobotę, 4 sierpnia w ramach rodzinnego pikniku na Stadionie Śląskim w Chorzowie odbył się towarzyski mecz pomiędzy prawnikami i samorządowcami Śląska i Zagłębia.

Powiat Wodzisławski reprezentowali: Leszek Bizoń – członek Zarządu Powiatu, Bogdan Burek – zastępca wójta Lubomi i Arkadiusz Łuszczak – na co dzień naczelnik Wydziału Komunikacji i Transportu starostwa. Niestety samorządowcy musieli uznać wyższość prawników, którzy wygrali 3:0.

Wszystkie bramki zdobył Przemysław Pluta, który jest również mieszkańcem Wodzisławia Śląskiego, a w przeszłości pracował w starostwie.