Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Rusza rekrutacja do projektu „Mam zawód – mam pracę w regionie” - Powiat Wodzisławski

Rusza rekrutacja do projektu „Mam zawód – mam pracę w regionie”

Informujemy, że od 16 stycznia 2012 r. do 16 lutego 2012 r. będzie prowadzony nabór uczniów klas: II, III i IV techników, I i II dwuletnich zasadniczych szkół zawodowych oraz II i III trzyletnich zasadniczych szkół zawodowych,

do projektu systemowego „Mam zawód – mam pracę w regionie”, dofinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Działania 9.2 Podniesienie atrakcyjności i jakości szkolnictwa zawodowego Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki 2007 – 2013.

Szkoły biorące udział w projekcie:
Zespół Szkół Technicznych w Wodzisławiu Śląskim
Zespół Szkół Ekonomicznych im. O. Langego w Wodzisławiu Śląskim
Zespół Szkół Zawodowych w Wodzisławiu Śląskim
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Sejmu Śląskiego w Radlinie
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Pszowie
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 w Rydułtowach
Zespół Placówek Szkolno-Wychowawczo-Rewalidacyjnych w Wodzisławiu Śląskim

Warunkiem ubiegania się o udział w Projekcie jest złożenie przez kandydata następujących dokumentów:
•    formularza zgłoszeniowego do Projektu;
•    oświadczenia o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych;
•    ankiety rekrutacyjnej.
Dokumenty do pobrania znajdują się poniżej.

Wypełnione i podpisane dokumenty przyjmowane będą w sekretariatach w/w szkół
w nieprzekraczalnym terminie do dnia 16 lutego 2012 r. (uczeń składa dokumenty w sekretariacie szkoły do której uczęszcza).

Dodatkowe informacje można uzyskać pod nr tel.: (32) 412 09 69, bądź drogą elektroniczną pod adresem ewelina.mazur@powiatwodzislawski.pl

UWAGA: W dniu 3 lutego 2012 r. uchwałą nr 268/119/IV/2012 Zarządu Województwa Śląskiego zostały wprowadzone zmiany do Regulaminu rekrutacji i uczestnictwa w projekcie „Mam zawód- mam pracę w regionie” realizowanego w ramach Działania 9.2 Podniesienie atrakcyjności i jakości szkolnictwa zawodowego Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.
W związku z powyższym prosi się zainteresowane osoby o zapoznanie z nowym Regulaminem.

Dokumenty do pobrania:
1. Regulamin rekrutacji i uczestnictwa w projekcie