Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski ROZWÓJ FIRM W OPARCIU O TECHNOLOGIE INFORMACYJNO-KOMUNIKACYJNE – spotkanie informacyjne w Rybniku - Powiat Wodzisławski

Śląskie Centrum Przedsiębiorczości w Chorzowie zaprasza Przedsiębiorców Subregionu Zachodniego na spotkanie informacyjne w ramach działania 3.3. Technologie Informacyjno-Komunikacyjne finansowane ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020.

Na spotkaniu wszechstronnie omówione zostaną zagadnienia dotyczące zasad ubiegania się  o wsparcie unijne na wykorzystanie technologii informacyjno-komunikacyjnych na cele rozwoju mikro, małych i średnich przedsiębiorstw (m.in. kryteria wyboru i oceny projektów, kwalifikowalność wydatków oraz zasady prawidłowej realizacji i trwałości projektu).

Przedsięwzięcie ma charakter nieodpłatny i wpisuje się w cykl spotkań prowadzonych na terenie czterech Subregionów Województwa Śląskiego.

Data i miejsce spotkania: 23.08.2016 r. siedziba Urzędu Miasta w Rybniku, ul. Bolesława Chrobrego 2, godz.: 9:00-14:00.

W celu wzięcia udziału należy zarejestrować się pod adresem: www.scp-slask.pl/register/.

Osoby do kontaktu: Adriana Witkowska-Konieczny, Jolanta Romańczuk-Sorek, Krzysztof Winter, Jarosława Ziewiec.

Śląskie Centrum Przedsiębiorczości, ul. Katowicka 47, 41-500 Chorzów,

tel.: (32) 743 91 71, (32) 743 91 61.