Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Rozpoczęła się rekrutacja do szkół ponadpodstawowych - Powiat Wodzisławski

Rozpoczęła się rekrutacja do szkół ponadpodstawowych

Dziś oficjalnie rozpoczynamy nabór do szkół ponadpodstawowych na rok szkolny 2024/2025. Ósmoklasiści mogą rozpocząć logowanie i składanie dokumentów do wybranych szkół. Przychodzimy z pomocą w przypadku wątpliwości i odsyłamy do wszystkich dostępnych poradników.

Plakat z napisem rekrytacja. Z boku dziewczyna trzymająca na nogach laptopa z logo powiatu wodzisławksiego
Od dzisiaj kandydat może złożyć wniosek wraz z dokumentami, w tym zmienić wniosek, do szkoły ponadpodstawowej prowadzącej oddziały ogólnodostępne, szkoły ponadpodstawowej dwujęzycznej, oddziału dwujęzycznego, międzynarodowego, wstępnego, przygotowania wojskowego oraz do oddziałów wymagających indywidualnych predyspozycji.

Logowanie odbywa się na platformie PLATFORMA DO LOGOWANIA
Masz trudności z przejściem przez elektroniczny proces rekrutacji? Odsyłamy do takich pomocy jak:
  • Bezpłatny webinar (VULCAN – rodzice i uczniowie) LINK
  • Poradnik w formie prezentacji LINK
  • W przypadku wątpliwości związanych z wyborem kierunków kształcenia odsyłamy do oferty Szkół Powiatu Wodzisławskiego:
 Informator Naborowy na rok szkolny 2024/2025 PDF