Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Rajd rowerowy urokliwymi zakątkami naszego powiatu - Powiat Wodzisławski

Rajd rowerowy urokliwymi zakątkami naszego powiatu

Koło Turystyki Rowerowej w Godowie zaprasza na "Rajd rowerowy urokliwymi zakątkami Powiatu Wodzisławskiego". Imprezę finansowo wsparło Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śląskim.

Rajd odbędzie się 14 sierpnia 2016 r. Start o godz. 10:00 spod siedziby Ochotniczej Straży Pożarnej w Łaziskach. Wcześniej, bo o godz. 9:00 rozpocznie się rejestracja uczestników. Trasa rajdu liczy 38 km. Meta znajdować się będzie na terenie obiektu sportowo – rekreacyjnego w Godowie.

Chętni do udziału w imprezie proszeni są o zgłaszanie się telefoniczne do p. Stanisława Gryma, tel. 536-956-566.

Zapisy odbywają się do 6 sierpnia.

Udział w Rajdzie jest bezpłatny. Serdecznie zapraszamy!