Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski "Rafa Vibes" nowe wydarzenie muzyczne w Rydułtowach - Powiat Wodzisławski

„Rafa Vibes” nowe wydarzenie muzyczne w Rydułtowach

Rafa Vibes to nowe wydarzenie muzyczne na regionalnym horyzoncie imprez plenerowych, które mamy nadzieję na stałe wejdzie w kalendarz imprez Rydułtowskiego Centrum Kultury “Feniks”. Tym razem RCK wychodzi poza obszar swojej siedziby i będzie aktywizować Rydułtowską Fikołkownię, która 1 września stanie się miejscem zabawy dla starszych odbiorców.

plakat RAFA VIBES Rydułtowy

Wydarzenie w założeniu ma celebrować muzykę klubową, elektroniczną po prostu taneczną i stać się niezapomnianym podsumowaniem okresu wakacyjnego. Gwiazdą pierwszej edycji będzie uchodzący za jednego z najpopularniejszych DJ’ów i producentów muzycznych Gromee. Gromee tworzy muzykę dance, pop, house i EDM. Od kilku lat współpracuje z największymi studiami na świecie, a w jego solowym projekcie śpiewało wielu wybitnych artystów. Muzyczna kariera artysty nabrała tempa w 2015 roku, gdy Gromee wydał swój singiel zatytułowany „Follow You”.

Support:

Kamila Krawczyk to rydułtowiczka, reprezentantka młodego pokolenia, wrażliwych na dźwięki -TALENTÓW. Wokalistka, songwriterka i autorka tekstów, która tworzy muzykę prosto z serca. Muzyka towarzyszy Kamili na każdym kroku, a swoją przygodę rozpoczęła już dawno temu. Od dziecka jeździła na różne koncerty, dorastając i marząc o życiu na scenie. Determinacja i zapał pomagają jej osiągnąć wyznaczone sobie cele. Brała udział m.in w programie „Szansa na sukces”, gdzie została wyróżniona przez Dodę. Uczestniczyła w 58. Opolskim Festiwalu Debiutów oraz festiwalu Scyzoryki. Jej debiutancki utwór „Better Part” przez siedem tygodni gościł  na liście przebojów Radia Katowice.

Kingska i Malczi to młodzi artyści, których popowe utwory są skierowane do młodej publiczności. Kingska czyli Kinga Krywalska jest wschodzącą gwiazdą muzyczną z województwa śląskiego.  Jak sama mówi wyznacza nowy kierunek w swojej karierze. Najnowszy singiel jest początkiem nowej drogi obranej przez artystkę. Utwór został bardzo dobrze przyjęty i już w dniu premiery znalazł się w playlistach czołowych platform streamingowych takich jak Spotify czy Tidal. „Zanim” zapewne usłyszymy także w rozgłośniach radiowych. Malczi to pasjonat dobrych brzmień i zabawy. Jego przygoda muzyczna zaczęła się w momencie, gdy nagrał 2 duety z Kingską. Wówczas to, do czego dążył w zakresie artystycznym, nabrało rozpędu. Poszedł za ciosem, a miłość do wydawania jeszcze fajniejszych kompozycji znacznie wzrosła. Ten niedawno debiutujący na polskiej scenie, pełen motywacji wykonawca skupił się na tworzeniu świeżego materiału pełnego nowoczesnych rytmów.

Bilety w cenie 25 zł/normalny, 20 zł/ulgowy do nabycia pod poniższym linkiem BILETY TUTAJ oraz w kasie RCK „Feniks”, ul. Strzelców Bytomskich 9a, 44-280 Rydułtowy.

Rezerwacja pod numerem telefonu: 32 45 77 006