Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Radlin: MOK W RADLINIE NA GRUDZIEŃ - Powiat Wodzisławski

Radlin: MOK W RADLINIE NA GRUDZIEŃ

Prezentujemy ofertę kulturalną MOK w Radlinie na miesiąc grudzień. Z przykrością informujemy, iż koncert Genesis - Ray Wilson został odwołany z powodu kwarantanny muzyków

PLAKAT - Mok w Radlinie na grudzień
5 grudnia, godzina 15.30 i 18.00 – BAJKOWE WIDOWISKO- Z NARNIJSKICH OPOWIEŚCI na podstawie części: Lew, czarownica i stara szafa w wykonaniu Grupy Artystycznej PRZYTUP. Po każdym widowisku Mikołaj będzie rozdawał przyniesione indywidualnie prezenty, opisane i dostarczone przed danym widowiskiem za kulisy. Cena biletu 10 złotych.
6, 7, 8 grudnia, godzina 9.00, 11.00 – BAJKOWE WIDOWISKO- Z NARNIJSKICH OPOWIEŚCI na podstawie części: Lew, czarownica i stara szafa w wykonaniu Grupy Artystycznej PRZYTUP. Wstęp: 10 złotych (widowiska organizowane dla SP, PP).
6 grudnia, godz.17.00 – BAJKOWE WIDOWISKO- Z NARNIJSKICH OPOWIEŚCI na podstawie części: Lew, czarownica i stara szafa w wykonaniu Grupy Artystycznej PRZYTUP. (widowisko zamknięte).
12 grudnia, godz.19.00- Kulturalne Ostatki- Ray Wilson, bilety w cenie 100zł do nabycia w kasie MOK od pon. do pt. w godz. 8.00-16.00 – ODWOŁANY

16 grudnia, godz.17.00- Warsztaty rękodzieła artystycznego. Szyjemy, kleimy ozdoby świąteczne. Podczas warsztatów zapewniamy materiały, wykonane ozdoby pozostają własnością uczestników. Prosimy o zapisy do 10.12.21 w godz. 8.00-16.00 tel. 32 4568928, 32 4568633 wew.24. Liczba miejsc ograniczona. Cena: 40 złotych.

WYSTAWY grudzień 2021:
Galeria KAMERALNA:
POPLENEROWA WYSTAWA XIX edycji – ŚCIEŻKI OGRODY PEJZAŻE – NA ORAWIE Zubrzyca Górna
Galeria OBIEKTYWNA :
WYSTAWA FOTOGRAFII – BOLESŁAW DYMIŃSKI „LIZBONA I OKOLICE”
TRATTORIA NASZE KLIMATY – MARKLOWICE
Wystawa prac GRUP Miejskiego Ośrodka Kultury w Radlinie GRAFIKI „LINGRAF”, WITRAŻU Dorosłych
OŚRODEK KULTURY W DUKLI
Wystawa Fotografii INDUSTRIALNE- BODY ART – twórczy projekt malarsko –fotograficzny organizowany w Miejskim Ośrodku Kultury w Radlinie 2019