Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski PUP zaprasza na spotkania on-line - Powiat Wodzisławski

PUP zaprasza na spotkania on-line

Powiatowy Urząd Pracy w Wodzisławiu Śl. zaprasza w grudniu wszystkich chętnych do udziału w trzech spotkaniach on-line dotyczących m.in podejmowania pierwszych kroków na rynku pracy, profesjonalnego przygotowania dokumentów aplikacyjnych czy poznania technik radzenia sobie ze stresem w czasie rozmowy kwalifikacyjnej.

spotkanie online grafika

Poniżej przedstawiamy terminy i tematy spotkań:

• 10.12.2020 – Pierwsze kroki na rynku pracy
  • 15.12.2020 – Stres – jak sobie z nim radzić w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej i nie tylko
  • 18.12.2020 – Profesjonalne dokumenty aplikacyjne
Aby zapisać się na webinary wystarczy wysłać e-mail na adres: poradnictwo@pup-wodzislaw.pl  w tytule podając nazwę webinaru. W odpowiedzi otrzymacie link do spotkania.
Zapraszamy!
PUP