Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Przyjdź na piknik z całą rodziną i zaplanuj swój własny Rodzinny Dzień Sportu - Powiat Wodzisławski

Przyjdź na piknik z całą rodziną i zaplanuj swój własny Rodzinny Dzień Sportu

Już jutro, w sobotę 26 maja, na obiektach Gosław Sport Center w Wodzisławiu Śl. przy ul. Cisowej 6 odbędzie się organizowany przez Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śl. Piknik Rodzinny. W jego ramach realizowany będzie również finansowany przez Powiat Wodzisławski projekt Klubu Sportowego "Gosław Jedłownik" pt. "Rodzinny Dzień Sportu".

Piknik, który rozpocznie się o godzinie 14.00, będzie obfitować w wiele atrakcji o charakterze sportowo-rekreacyjnym. Mini rozgrywki sportowe na wesoło, nauka zumby i wspólny taniec uczestników, a także gry i zabawy dla najmłodszych – to tylko niektóre z nich.

W trakcie imprezy całe rodziny będą miały okazję wystartować w konkurencjach sportowych, takich jak przeciąganie liny, wyścig na nartach 3-osobowych, drużynowy tor przeszkód, bieg z jajkiem czy rzuty oponą. Zwycięzcy poszczególnych kategorii otrzymają nagrody. Uczestnicy otrzymają napoje oraz posiłki regeneracyjne.

Dla dzieci przygotowano między innymi zabawy z chustą animacyjną, puszczanie baniek mydlanych, tańce prowadzone przez animatorów, dmuchańce, a także przejażdżkę konną.

Wcześniejsze edycje „Rodzinnego Dnia Sportu” cieszyły się dużym zainteresowaniem. W tym roku Klub Sportowy „Gosław Jedłownik” ponownie pragnie zachęcić mieszkańców powiatu do rodzinnego i aktywnego spędzenia czasu.

W programie Pikniku Rodzinnego zaplanowano jednak o wiele więcej atrakcji. Zachęcamy wszystkich do kibicowania uczestnikom meczu charytatywnego SAMORZĄDOWCY vs. LEKARZE. Miłośników adrenaliny nakłaniamy do spojrzenia na świat z wysokości strażackiej drabiny, a te osoby, które szczególnie dbają o zdrowie zapraszamy do skorzystania z bogatej oferty bezpłatnych konsultacji medycznych (w zakresie chirurgii ogólnej i ortopedii), badań mammograficznych (bez konieczności skierowania), konsultacje dietetyczki itp.

Bo piknik poświęcony jest rodzinom, aktywności fizycznej i zdrowiu. Przenośnie i dosłownie, ponieważ w trakcie imprezy odbędzie się m.in. licytacja fantów przekazanych m.in. przez znanych sportowców, parlamentarzystów itd. Całkowity dochód z niej zostanie przeznaczony na Oddział Ginekologiczno-Położniczy Szpitala w Wodzisławiu Śląskim.

Wstęp wolny. Serdecznie zapraszamy!