Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Przyjdź na piknik. Wylicytuj fanty! - Powiat Wodzisławski

Przyjdź na piknik. Wylicytuj fanty!

Zapraszamy wszystkich w najbliższą sobotę na Piknik Rodzinny. W programie wiele atrakcji dla całej rodziny, a także licytacja wielu atrakcyjnych fantów. A te ciągle spływają. Prezentujemy kolejną ich listę. I przypominamy, że dochód z licytacji zostanie przeznaczony na Oddział Ginekologiczno-Położniczy Szpitala w Wodzisławiu Śl.

Wczoraj informowaliśmy, że do wylicytowania jest m.in. oryginalny sejmowy parasol i inne sejmowe materiały promocyjne przekazane przez posła Krzysztofa Sitarskiego, koszulka bramkarska Mariusza Pawełka z autografami piłkarzy Jagiellonii, rękawice bramkarskie Mariusza Pawełka, koszulka z podpisem Kacpra Woryny i gadżety sportowe z numerem startowym żużlowca ROW Rybnik, a także zaproszenie na przejazd bryczką dla maksymalnie 15 osób ofiarowany przez właściciela Parku Leśnego „U Kaczyny” w Rogowie.

Dziś dotarła do nas informacja, że podczas pikniku można będzie również wylicytować pamiątkowe kufle i szklanki jubileuszowe, pamiątkowe medale i pióro wykonane z okazji rocznic KWK Jankowice, KWK Chwałowice i KWK Marcel, a także „ciupagi” z KWK „Anna” i elegancką porcelanową filiżankę oraz karty do gry w eleganckim drewnianym opakowaniu. Te fanty przekazali parlamentarzyści: Krzysztof Sitarski i Izabela Kloc.

Do wylicytowania także prace plastyczne uczniów ZSP w Wodzisławiu Śląskim i  kamienne deski kuchenne przekazane przez rzemieślnika z Wodzisławia Śląskiego Józefa Kowalskiego, a także płyta i koszulka zespołu Łzy. Do zdobycia jest również piłka z autografami uczestników meczu Samorządowcy vs. Lekarze.

Część rzeczy zostanie przeznaczonych jako cegiełki na wsparcie szpitala.

Program samego Pikniku i więcej informacji na imprezie można znaleźć TUTAJ.