Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Przy kawie o prawie. Alimenty - Powiat Wodzisławski

Przy kawie o prawie. Alimenty

Przy kawie o prawie. To cykl bezpłatnych spotkań organizowanych przez Stowarzyszenie na Rzecz Poradnictwa Obywatelskiego "Dogma" w ramach zleconego przez Powiat Wodzisławski prowadzenia punktów poradnictwa obywatelskiego w naszym powiecie. Tematem kolejnego spotkania będą kwestie alimentacyjne.

postać ludzka podpisująca dokumenty

Prawnik będzie mówił m.in. o uzyskaniu, podwyższaniu lub obniżaniu alimentów, wygaśnięciu obowiązku alimentacyjnego oraz o konsekwencjach uchylania się od płacenia alimentów. Spotkanie odbędzie się w piątek 16 czerwca między godz. 9:00 i 10:00 w Oazie Aktywności.

Serdecznie zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby.

Plakat promujący spotkanie z prawnikiem 16 czerwca 2023 r.