Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Turniej otwarty Grand Prix Starosty Wodzisławskiego w siatkówce plażowej - Powiat Wodzisławski

Turniej otwarty Grand Prix Starosty Wodzisławskiego w siatkówce plażowej

5 czerwca rozpocznie się Turniej Otwarty Siatkówki w ramach Grand Prix Starosty Wodzisławskiego w Siatkówce Plażowej. Rozgrywki będą się odbywać przy Zespole Szkolno-Sportowo-Artystycznym w Radlinie. Organizatorem jest Siatkarski Klub Górnik Radlin.

Plakat z informacjami zawartymi w tekście. Żółte tło, w tle kolorowe sylwetki siatkarzy

Zgłoszenia do turnieju odbywają się w dniu imprezy do godz. 8:30. Rozpoczęcie gier o godz. 9:00. Osoby niepełnoletnie muszą posiadać zgodę rodzica lub opiekuna. Szczegóły zawodów określone są w regulaminie zawodów dostępnym na fanpage klubu na Facebooku.

Turnieje są skierowane dla mieszkańców powiatu wodzisławskiego bądź uczniów szkół funkcjonujących na terenie powiatu. Dopuszcza się również pary, w których jeden z zawodników spełnia powyższe warunki.

Zawody w kategorii open odbywają się w ramach projektu współfinansowanego ze środków Powiatu Wodzisławskiego.