Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Przed nami kolejna odsłona festiwalu Fide et Amore - Powiat Wodzisławski

Przed nami kolejna odsłona festiwalu Fide et Amore

Serdecznie zapraszamy do udziału w XVII Międzynarodowym Festiwalu Twórczości Religijnej Fide et Amore. Po raz kolejny większość festiwalowych koncertów będzie miała miejsce w powiecie wodzisławskim.

Plakat z informacjami o datach i miejscach koncertów.

Uroczyste otwarcie festiwalu odbędzie się w piątek, 4 sierpnia 2023 r. o godz. 19.00 w kościele pw. Wniebowzięcia NMP w Wodzisławiu Śląskim koncertem włoskiego zespołu ARPARLA (harfa, skrzypce i puzon), zaś inauguracja liturgiczna, tydzień później, 11 sierpnia  o godz. 19.00 w sanktuarium MB Fatimskiej w Turzy Śląskiej.

Program tegorocznego Festiwalu obejmuje 12 koncertów, spotkanie literackie oraz konferencję naukową.

Fide et Amore – ulotka festiwalu (PDF otwiera się w nowym oknie)