Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski „Przeciw depresji i samotności!” – zaproszenie do udziału w projekcie - Powiat Wodzisławski

„Przeciw depresji i samotności!” – zaproszenie do udziału w projekcie

Zarząd Stowarzyszenia Wodzisławski Uniwersytet Trzeciego Wieku ogłasza nabór seniorów w wieku 60 + z terenu powiatu wodzisławskiego do udziału w projekcie „Przeciw depresji i samotności!".

Fioletowy plakat z informacjami zawartymi w tekście. Na dole logo powiatu, miasta Wodzisławia i Uniwersytetu

W ramach projektu będą prowadzone przez psychologa wykłady, warsztaty i animacje w terenie. Pierwszy wykład odbędzie się 14 maja o godz. 16:00 w sali konferencyjnej dworca kolejowego w Wodzisławiu Śląskim (I piętro) . Temat wykładu: „Zrozumienie zdrowia psychicznego”. Zapisy na wykład przyjmowane są do 13 maja w biurze Stowarzyszenia Wodzisławski Uniwersytet Trzeciego Wieku (Wodzisław Śląski, ul. Styczyńskiego 2) osobiście lub telefonicznie: 32 320 86 58.

Projekt „Przeciw depresji i samotności!” jest dofinansowany ze środków Starostwa Powiatowego w Wodzisławiu Śląskim. Będzie realizowany do 30 grudnia 2024 roku.