Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Przeciw depresji i samotności wśród seniorów - zaproszenie na wykład - Powiat Wodzisławski

Przeciw depresji i samotności wśród seniorów – zaproszenie na wykład

Wodzisławski Uniwersytet Trzeciego Wieku, który realizuje projekt dofinansowany ze środków Powiatu Wodzisławskiego, zaprasza słuchaczy uniwersytetu oraz seniorów 60+ na wykład pt. "Jak radzić sobie z sytuacjami życiowymi". Prelekcja odbędzie się 10 czerwca w sali konferencyjnej dworca kolejowego w Wodzisławiu Śląskim.

Starsza samotna osoba siedząca na fotelu, przy oknie i zasłaniająca oczy

Początek spotkania o godz. 16:00. Zapisy na wykład przyjmowane są w biurze Wodzisławskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku przy ul. Styczyńskiego 2 w Wodzisławiu Śl. (siedziba Centrum Aktywności Społecznej) do 7 czerwca lub telefonicznie pod numerem telefonu 32 320 86 58.

Wstęp wolny! Serdecznie zapraszamy!

Spotkanie realizowane jest w ramach projektu „Przeciw depresji i samotności” dofinansowanego z budżetu Powiatu Wodzisławskiego.