Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Promocyjne lato 2023 w Krainie Górnej Odry - Powiat Wodzisławski

Promocyjne lato 2023 w Krainie Górnej Odry

Jeszcze do 30 września 2023 można wziąć udział w Akcji Promocyjne lato 2023 w Krainie Górnej Odry, która jest skierowana do turystów odwiedzających Krainę.

plakat kraina górnej odry

Dla biorących udział w akcji przygotowano specjalne nagrody w postaci bezpłatnych ofert promocyjnych: spływ kajakowy rzeką Rudą lub Odrą, przejazd Zabytkową Koleją Wąskotorową w Rudach, degustacja kuchni regionalnej w restauracjach Szlaku Kulinarnego Śląskie Smaki.

Aktualnie są dwie możliwości aby wziąć udział w akcji i odebrać nagrodę:

– można odwiedzić 3 atrakcje turystyczne w Krainie Górnej Odry,
– można skorzystać z obiektu noclegowego z terenu Krainy Górnej Odry i odwiedzić 1 atrakcję turystyczną.

Spełnienie warunku odebrania nagrody należy udokumentować w Książeczce Turysty (do odbioru w atrakcjach uwzględnionych w akcji promocyjnej „Promocyjne Lato 2023 w Krainie Górnej Odry” lub w Punktach Informacji Turystycznej Halo!Rybnik albo w Punkcie Informacji Turystycznej na Zamku Piastowskim w Raciborzu).

Ilość dostępnych nagród jest ograniczona.

Szczegółowy regulamin i zasady skorzystania z oferty w ramach akcji można znaleźć na stronie: https://krainagornejodry.travel/article/1020320