Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Promocja "Witaj szkoło" na zakup elektronicznej karty - Powiat Wodzisławski

Promocja „Witaj szkoło” na zakup elektronicznej karty

Drodzy pasażerowie Wodzisławskiej Komunikacji Powiatowej przypominamy, że do zakupu biletów okresowych (miesięcznych szkolnych) niezbędne jest posiadanie spersonalizowanej, elektronicznej PKS-karty, za wydanie której pobierana jest opłata 10 zł. Od 15 sierpnia do 15 września w ramach promocji „Witaj szkoło” karta wydawana jest za 1 zł.

Jednocześnie informujemy, że bilety okresowe można zakupić w kasach na dworcach autobusowych w Wodzisławiu Śląskim (ul. Targowa) i Raciborzu (ul. Stefana Batorego) oraz w punkcie sprzedaży w Jastrzębiu-Zdroju przy al. J. Piłsudskiego (w Małej Galerii- parter przy wejściu).