Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Premiera Teatru Tańca Memento „Prawdziwa historia” - Powiat Wodzisławski

Premiera Teatru Tańca Memento „Prawdziwa historia”

Wodzisławskie Centrum Kultury zaprasza na premierowy spektakl Teatru Tańca Memento pt. „Prawdziwa historia”. Wydarzenie odbędzie się w sobotę, 23 marca o 17:00. Widzowie zobaczą przepiękne taneczne show oparte na najpiękniejszych bajkach i baśniach znanych dzieciom, i dorosłym.

memento plakat

„Prawdziwa historia” to spektakl taneczny Teatru Tańca Memento, który zabierze widzów w ekscytującą podróż przez świat ludzkich emocji. Opowiada różne historie, nawiązując do znanych bajek. W każdej bajce będzie można przejrzeć się jak w lustrze – znaleźć swoje odbicie i swoją historię.

– Jeśli nasze życie jest bajką to pytanie brzmi: jaką postać gramy? Jeśli nie znamy swojej roli to gramy starą, nieprawdziwą opowieść, kogoś kim nigdy nie byliśmy. A więc jaka jest prawdziwa historia? Tego dowiemy się już 23 marca na premierze Teatru Tańca Memento – mówi Małgorzata Karwot, reżyser i główny choreograf przedstawienia.

Efekty specjalne, gra świateł, kostiumy, przejmująca muzyka i wspaniały taniec – to wszystko czego widzowie mogą się spodziewać po spektaklu Memento.

– Serdecznie zapraszam na „Prawdziwą historię” Teatru Tańca Memento. Przedstawienia tej grupy są zawsze wspaniałym widowiskiem, które dostarcza publiczności niesamowitych wrażeń i emocji. Jestem przekonana, że tym razem będzie równie wspaniale – mówi Katarzyna Rokowska-Szyroki, dyrektor Wodzisławskiego Centrum Kultury.

Spektakl został przygotowany przez najstarszą grupę Teatru Tańca Memento. Instruktorami grupy są Małgorzata Karwot i Karolina Leśniewska. Spektakl zatańczą: Wiktoria Czaplak, Natalia Knesz, Gosia Karwot, Paulina Kotowska, Karolina Leśniewska, Emilia Patas, Mateusz Soboszek, Alicja Bańczyk, Vanessa Pawlusińska oraz Diana Illichova. Głosu narratorowi użyczyła: Justyna Baczyńska. Scenografię wykonali: Adam Danek, Dariusz Włoszczyk oraz Mariusz Grudecki. Realizatorem światła jest: Radosław Bujok. Za dźwięk odpowiada: Sebastian Załęski.

Premiera spektaklu odbędzie się w niedzielę, 23 marca o godz. 17:00. Bilety w cenie 35 zł są dostępne w kasie WCK oraz online na stronie:www.wck.wodzislaw-slaski.pl/kup-bilet. Kasa WCK jest czynna na pół godziny przed seansami kinowymi oraz imprezami biletowanymi oraz w czwartki od 10:00 do 12:00. W kasie obsługa kart płatniczych: VISA, MasterCard, Maestro, Dinersclub, Discovery oraz obsługa płatności aplikacją mobilną PeoPay. Transakcje bez kwoty minimalnej. Bilety można rezerwować pod nr tel. 32 455 48 55 lub osobiście w sekretariacie WCK. Rezerwacje biletów ważne są przez okres dwóch tygodni. W wypadku nieodebrania rezerwacja zostanie anulowana przez system.