Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Poznaj wyjątkowe miejsca powiatu! Weź udział w konkursie! - Powiat Wodzisławski

Poznaj wyjątkowe miejsca powiatu! Weź udział w konkursie!

Nakładem Starostwa Powiatowego w Wodzisławiu Śl. ukazała się nowa publikacja pt. "Powiat Wodzisławski. Wyjątkowe miejsce". Wspólnie z Miejską i Powiatową Biblioteką Publiczną w Wodzisławiu Śl. przez najbliższe 5 dni zapraszamy do udziału na facebookowym profilu biblioteki.

Plakat promujący publikację Powiat Wodzisławski. Wyjątkowe miejsce

Codziennie do wygrania 5 albumów. Wystarczy śledzić profil Biblioteka w Wodzisławiu Śl. na portalu facebook i poprawnie rozwiązać pojawiające się tam zadania. Konkurs trwa do 12 lutego.

Zachęcamy do zabawy! Powodzenia!

A tak do lektury książki oraz odkrywania na nowo małej ojczyzny zachęca Starosta Wodzisławski Leszek Bizoń: