Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Powiatowa audycja w TVP Katowice - Powiat Wodzisławski

Powiatowa audycja w TVP Katowice

Dzisiaj o godz. 17:45 siądź przed telewizorem, włącz TVP Katowice i obejrzyj Wieści z wodzisławskiego Starostwa Powiatowego.

Zachęcamy bardzo serdecznie do obejrzenia audycji o Powiecie Wodzisławskim pod tytułem „Wieści ze Starostwa wodzisławskiego. Orzeł, półróża i dwie białe lilie”, która zostanie wyemitowana dzisiaj, 29 października, na antenie regionalnej telewizji TVP Katowice.

W programie będzie można zobaczyć najważniejsze wydarzenia minionego kwartału, m.in. relacje z takich imprez jak: gala wręczenia nagród w dziedzinie kultury i sportu, piłkarski turniej grup zawodowych, powiatowy turniej tenisa ziemnego, blues dla niepełnosprawnych czy powiatowy festiwal organizacji pozarządowych.

Ekipa telewizyjna odwiedziła również pralnię Zakładu Aktywności Zawodowej w Wodzisławiu Śl., by pokazać, jak ludzie niepełnosprawni mogą aktywnie uczestniczyć w życiu społecznym i  – co najważniejsze – zarabiać na siebie i normalnie żyć.