Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Podziękowanie dla Powiatu za współpracę - Powiat Wodzisławski

Podziękowanie dla Powiatu za współpracę

17 marca 2018 r. odbyło się zwyczajne walne zebranie członków Klubu Sportowego „Forma” Wodzisław Śląski, na którym prezes klubu Ireneusz Stachowski podziękował m.in. Powiatowi Wodzisławskiemu za wsparcie udzielone klubowi w 2017 roku.

Podczas zebrania nagrodzeni zostali najaktywniejsi zawodnicy klubu w biegach oraz nordic walking w 2017 r. Specjalnymi wyróżnieniami uhonorowano Pawła Nalepkę za przebiegnięcie maratonu poniżej 3 h oraz Mirosława Kuczoka za zwycięstwo w Łemkowyna Ultra Trail oraz rekord trasy. Za pracę na rzecz klubu podziękowano też Czesławowi Mojżyszowi, Henrykowi Szkatule, Annie Świcie, Jarosławowi Świcie, Jarosławowi Oślizło, Pawłowi Mencewiczowi, Tadeuszowi Luszczymak, Joannie Habram i Sylwestrowi Dzwonkowskiemu.