Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Po raz czwarty zawalczą o tytuł "Najtwardszego Strażaka" powiatu - Powiat Wodzisławski

Po raz czwarty zawalczą o tytuł „Najtwardszego Strażaka” powiatu

Zawody sprawnościowe drużyn Ochotniczych Straży Pożarnych i Państwowej Straży Pożarnej o tytuł „Najtwardszego Strażaka Powiatu Wodzisławskiego” odbędą się 9 września na terenie ośrodka Gosław Sport Center w Wodzisławiu Śląskim, ul. Cisowa 6.

Zawody Najtwardszy Strażak banerek

IV Powiatowe Zawody „Najtwardsi Strażacy Powiatu Wodzisławskiego” organizują wspólnie Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śląskim oraz Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Wodzisławiu Śląskim.

Program Powiatowych Zawodów „Najtwardsi Strażacy Powiatu Wodzisławskiego” 9 września 2023 r. Gosław Sport Center Wodzisław Śląski, ul. Cisowa 6:

• 11:30 – zbiórka zespołu technicznego zawodów oraz sędziów
  • 13:00 – rozpoczęcie rejestracji drużyn z poszczególnych jednostek w sekretariacie zawodów
  • 13:45 – zakończenie rejestracji drużyn
  • 14:00 – uroczyste Otwarcie IV Powiatowych Zawodów „Najtwardsi Strażacy Powiatu Wodzisławskiego”
  • 14:15 – rozpoczęcie zawodów
  • 17:00 – zakończenie zawodów (godzina orientacyjna)
  • 17:30 – uroczyste zakończenie zawodów oraz wręczenie medali

Grafika zawodów o tytuł Najtwardszego Strażaka Powiatu Wodzisławskiego