Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Piąte miejsce PCKZiU w Mistrzostwach Polski - Powiat Wodzisławski

Piąte miejsce PCKZiU w Mistrzostwach Polski

W dniach od 27-29 maja w Zielonej Górze rozegrano Finał Ogólnopolski Szkół Ponadgimnazjalnych w Tenisie Stołowym Dziewcząt i Chłopców. Drużyna Powiatowego Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Wodzisławiu Śl. zajęła w nim wysokie piąte miejsce.

piąte miejsce PCKZiU w Mistrzostwach Polski w tenisie stołowym

Powiatowe Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Wodzisławiu Śląskim reprezentował Marek Kowol i Kamil Smołka. Po dwóch dniach zmagań, zaciętych i bardzo wyrównanych meczach, które wszystkim dostarczyły niezapomnianych wrażeń i emocji, drużyna PCKZiU zajęła wysokie 5. miejsce, zostając tym samym piątą najlepszą drużyną w Polsce spośród dwudziestu, które wzięły udział w turnieju.