Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Wodzisławiu Śl. zaprasza na Dni Promocji Zdrowia Publicznego Państwowej Inspekcji Sanitarnej w Wodzisławiu Śl. - Powiat Wodzisławski

Harmonogram obchodów Dni Zdrowia Publicznego Stacji Sanitarno-Epidemiologicznych

12.10.2010r. w godz. 8.00 do 15.00 dzień otwarty w Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Wodzisławiu Śl. Stanowiska informacyjne dla ogółu społeczeństwa oraz mediów lokalnych  sekcji:
– Epidemiologii
– Higieny Żywienia Żywności i Przedmiotów Użytku
– Higieny Komunalnej
– Zapobiegawczego Nadzoru Sanitarnego
– Higieny Pracy
– Oświaty Zdrowotnej
– Higieny Dzieci i Młodzieży

18.10.2010r. w godz. 10.00- 11.00 w sali Powiatowego Centrum Konferencyjnego przy ul. Pszowskiej 92, dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych prelekcja na temat szkodliwości palenia tytoniu.

26.10.2010r. w godz.  11.00 14.00 w Hotelu „Dąbrówka” przy ul. 1 Maja 49 w Jastrzębiu Zdroju szkolenie dla przedstawicieli zakładów fryzjerskich. Wykład  ” Zapewnienie odpowiednich warunków sanitarno-higienicznych w zakładach fryzjerskich, kosmetycznych, tatuażu i solariach ze szczególnym uwzględnieniem dezynfekcji i sterylizacji” wygłosi Łukasz Łagan.