PLATFORMA EDUKACYJNA POWIATU WODZISŁAWSKIEGO

Strona startowa Aktualności

Obchody Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery w Powiecie Wodzisławskim

Zapraszamy uczniów szkół podstawowych, a w szczególności klas 7 i 8 do wzięcia udziału w Ogólnopolskim Tygodniu Kariery w terminie od 18 do 24 października. Zachęcamy do zapoznania się z harmonogramem zajęć przygotowanych przez powiatowe szkoły ponadpodstawowe.

Ogólnopolski tydzień kariery banner

Jak co roku szkoły ponadpodstawowe powiatu wodzisławskiego w ramach obchodów Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery przygotowały specjalną ofertę zawodoznawczą dla uczniów szkół podstawowych.

W dniach 18 – 22 października mogą oni wziąć udział w ciekawych warsztatach stacjonarnych, ale także w spotkaniach online. Dla zainteresowanych szkoły przygotowały również filmiki przedstawiające dany zawód i branżę, w której szkoła kształci. Zapraszamy do skorzystania z przygotowanych propozycji.

Sprawdź, co będzie się działo w szkołach powiatu wodzisławskiego Ogólnopolski Tydzień Kariery harmonogram