PLATFORMA EDUKACYJNA POWIATU WODZISŁAWSKIEGO

Strona startowa Aktualności

Konkurs wypracowań na Dyktanda.pl

Portal edukacyjny Dyktanda.pl zaprasza na konkurs Angielski Mistrz Wypracowań. Tym razem zmagania uczestników będą opierały się na omawianiu zagadnień z najpopularniejszego języka obcego, jednak serwis Dyktanda.pl oczekuje, że wypracowania przygotowywane będą po polsku, tak aby mogły pełnić funkcję wsparcia dla osób uczących się języka angielskiego

Angielski mistrz wypracowań banner konkursowy

banner konkursowy

Serwis Dyktanda.pl oczekuje, że wypracowania przygotowywane będą po polsku, tak aby mogły pełnić funkcję wsparcia dla osób uczących się języka angielskiego. Jedynie przykłady i nazwy np. czasów należy pisać po angielsku. Wśród tematów wypracowań znajdują się łatwe i skomplikowane słowa, potoczne zwroty oraz czasy i inne elementy gramatyki.

Warto wspomnieć, że uczestnicy konkursu sami wybierają nie tylko tematy  jakie chcą opracować (z dostępnej, obszernej listy), ale także nagrody, które zdobędą w zamian za wysoką pozycję w rankingu (do określonego pułapu kwotowego). Organizator nagrodzi aż pięćdziesięciu najlepszych uczestników! Ponadto przewidziano nagrody gwarantowane za zebranie danej liczby punktów.

Konkurs właśnie wystartował i potrwa do 5.12.2021 r.

Udział może wziąć  każdy, bez względu na wiek, a przygotowane tematy umożliwiają udział osobom na różnych poziomach zaawansowania. Początkujący mogą np. pisać o kolorach, a zaawansowani omawiać czasy złożone. Organizatorzy zapraszają do udziału zarówno uczniów, jak i dorosłych.

Zapisy do konkursu, lista tematów oraz lista nagród dostępne są na stronie: https://dyktanda.pl/konkursy-wypracowan/angielski-mistrz-wypracowan
Udział w konkursie jest bezpłatny! Serdecznie zapraszamy!