PLATFORMA EDUKACYJNA POWIATU WODZISŁAWSKIEGO

Strona startowa Aktualności

Konkurs na najlepszy film promujący szkołę/placówkę Powiatu Wodzisławskiego

Od dnia 14 maja br. rusza konkurs na najlepszy, najciekawszy lub najbardziej interesujący film promujący. To od Twojego głosu zależy, który film zwycięży w konkursie. Głosowanie potrwa do dnia 23 maja.

Zapraszamy do wzięcia udziału w głosowaniu na najlepszy film promujący szkołę lub placówkę Powiatu Wodzisławskiego. Głosowanie odbędzie się w dniach od 14 maja 2018 r. od godz. 8.00 do 23 maja 2018 r. do godz. 15.00 poprzez oddanie głosu na formularzu udostępnionym na Platformie Edukacyjnej Powiatu Wodzisławskiego (www.powiatwodzislawski.pl/oswiata) w czasie trwania konkursu.

UWAGA! Oddanie głosu wymaga posiadania konta gmail.

Szczegółowe informacje dotyczące konkursu znajdują się w REGULAMINIE.

Filmy biorące udział w konkursie:

• Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Wodzisławiu Śląskim

• Powiatowe Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Wodzisławiu Śląskim

• Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 w Rydułtowach

• I Liceum Ogólnokształcące im. 14 Pułku Powstańców Śląskich w Wodzisławiu Śląskim

• Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Pszowie

• Zespół Szkół Technicznych w Wodzisławiu Śląskim