PLATFORMA EDUKACYJNA POWIATU WODZISŁAWSKIEGO

Strona startowa Aktualności

Fotorelacja z wręczenia nagród laureatom konkursu na najlepszy film promujący szkołę/placówkę Powiatu Wodzisławskiego

W dniu wczorajszym (27 czerwca) Starosta Wodzisławski uroczyście przekazał nagrody dla zwycięskich szkół w konkursie na najlepszy film.

Przypomnijmy. W konkursie udział wzięło 9 filmów na które oddano łącznie 943 głosy.

Głosujący mogli oddać głos na film, który był ich zdaniem najlepszy, najciekawszy lub najbardziej interesujący.

Pierwsze miejsce w konkursie a tym samym nagrodę pieniężna w wysokości 3.ooo zł na zakup materiałów edukacyjnych dla szkoły/placówki otrzymało I Liceum Ogólnokształcące im. 14 Pułku Powstańców Śląskich w Wodzisławiu Śląskim.

Drugie miejsce zajął film Powiatowego Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Wodzisławiu Śląskim otrzymując nagrodę w wysokości 2.000 zł a trzecie miejsce – film Zespołu Szkół Ekonomicznych im. Oskara Langego w Wodzisławiu Śląskim otrzymując nagrodę w wysokości 1.000 zł.