Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Ostatni dzwonek na rozliczenie PIT - Powiat Wodzisławski

Ostatni dzwonek na rozliczenie PIT

Został ostatni tydzień na złożenie zeznań podatkowych. Termin upływa we wtorek, 30 kwietnia. Deklaracje PIT można złożyć przez internet za pomocą programu, do którego dostęp znajdziecie na naszej stronie.

Grafika z napisem rozlicz pit i zrzutem ekranu strony internetowej powiatu.

Przypominamy, że w ramach kampanii „Wspieraj lokalnie” na naszej stronie uruchomiliśmy łatwy do obsługi program, dzięki któremu nie tylko można złożyć zeznanie podatkowe PIT, ale też w bardzo prosty sposób podarować 1,5% swojego podatku którejś z lokalnych organizacji pozarządowych.

Zachęcamy do korzystania z aplikacji „Rozlicz PIT w powiecie wodzisławskim”, do której dostęp znajdziecie Państwo z prawej strony naszej witryny internetowej.