Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Olza: wystawa prac Martyny Kliszewskiej - Powiat Wodzisławski

Olza: wystawa prac Martyny Kliszewskiej

Ośrodek Kultury w Olzie zaprasza 15 marca o godz. 18:00 na wernisaż prac Martyny Kliszewskiej pt. "Kwiatostany"

Martyna Kliszewska – absolwentka wydziału aktorskiego PWST w Krakowie i wydziału malarstwa ASP w Łodzi. Obok pracy scenicznej zajmuje się malarstwem i innymi sztukami pięknymi. W swojej twórczości skupia się głównie na tematach związanych z naturą. Jej pełne ekspresji i koloru prace cechuje dynamika i zmysłowe ujęcie malarskie.

Chętnie podejmuje nowe wyzwania warsztatowe, nie ograniczając się do jednej techniki. Prace artystki znajdują się we Francji, Włoszech, Stanach Zjednoczonych, a także w kilku prywatnych kolekcjach Polskiej Sztuki Współczesnej.