Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski OLZA: BIEG. DUŻY I MAŁY POWSTANIEC ŚLĄSKI - Powiat Wodzisławski

OLZA: BIEG. DUŻY I MAŁY POWSTANIEC ŚLĄSKI

Zapisy do 19 kwietnia.

plakat bieg duży i mały powstaniec

I Towarzyski Bieg Powstańczy dla uczczenia setnej rocznicy I Powstania Śląskiego. Organizowany przez Gminne Centrum Kultury w Gorzycach przy współpracy z Gminą Gorzyce, Klubem Sportowym M.E.T.A. oraz Stowarzyszeniem Aktywna Olza.

Bieg odbędzie się w dniu 12 maja 2019 r., tj. niedziela, przy Polu Biwakowym „EUROPA” w Olzie.

W dwóch kategoriach wiekowych:
„Mały Powstaniec”- dzieci od 5 -15 lat, dystans do wyboru: 500 m, lub 1000 m. start o godz. 15.45
„Duży Powstaniec”- dorośli i młodzież powyżej 16 lat, dystans: 7,1 km. start o godz. 16.45

Obowiązują zapisy elektroniczne dla obu kategorii do dnia 19.04.2019 pod linkiem:

Limit uczestników w obu biegach to tylko 150 osób.

Pakiet startowy: pamiątkowy medal, koszulka oraz prowiant otrzymają osoby zapisane w terminie do dnia 19.04.2019 r. Istnieje możliwość zapisu w dniu biegu lub po 19.04. 2019 r. Po tym terminie nie gwarantujemy pakietu startowego.

Szczegóły w regulaminie oraz dodatkowe informacje pod nr. tel. 32 4511 112 lub bezpośrednio w Ośrodku Kultury w Olzie, ul. Szkolna 7.