Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Ograniczenia w PZD i PZZN - Powiat Wodzisławski

Ograniczenia w PZD i PZZN

Informujemy, że w związku z obecną sytuacją ograniczenia w bezpośredniej obsłudze interesantów wprowadził również Powiatowy Zarząd Dróg w Wodzisławiu Śl. oraz Powiatowy Zakład Zarządzania Nieruchomościami w Wodzisławiu Śl.

logo powiatu

Powiatowy Zarząd Dróg w Wodzisławiu Śląskim z siedzibą w Syryni od 16 marca 2020 r. do odwołania przyjmuje interesantów  wyłącznie po uprzednim umówieniu się telefonicznie lub mailowo: tel.  32 451 76 07, e-mail: sekretariat@pzd-wodzislaw.pl. Pierwszeństwo obsługi mają sprawy niecierpiące zwłoki – w innych przypadkach pracownik PZD może poprosić o załatwienie sprawy w innym terminie. Od 16 marca 2020 r. do odwołania wnioski i sprawy przyjmowane są wyłącznie drogą poczty tradycyjnej lub za pośrednictwem platformy ePUAP.

Załatwianie spraw w Powiatowym Zakładzie Zarządzania Nieruchomościami również odbywa się tylko i wyłącznie drogą telefoniczną lub elektroniczną (telefon 32 457-20-06/455-34-99, fax 32 457-20-06, e-mail: pzzn@pzzn.org.pl) albo za pośrednictwem poczty tradycyjnej kierowanej na adres Zakładu: ul. ks. kard. Stefana Wyszyńskiego 41, 44-300 Wodzisław Śląski.

W sytuacjach wyjątkowych możliwa jest wizyta osobista, po wcześniejszym umówieniu telefonicznym z pracownikiem merytorycznym. Zawieszone zostają również wizyty pracowników Zakładu w nieruchomościach obsługiwanych przez PZZN. Wszelkie problemy eksploatacyjne, które mogą wystąpić w nieruchomościach należy zgłaszać drogą telefoniczną lub elektroniczną (telefon 32 457-20-06/455-34-99, fax 32 457-20-06, e-mail: pzzn@pzzn.org.pl).

Za wszelkie utrudnienia przepraszamy.