Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Ograniczenia w pracy Wydziału Komunikacji i Transportu - Powiat Wodzisławski

Ograniczenia w pracy Wydziału Komunikacji i Transportu

Od 30 marca do 9 kwietnia w Wydziale Komunikacji i Transportu wprowadzone zostają ograniczenia w obsłudze klientów.

Wydział funkcjonuje i realizuje swoje zadania, choć ze względu na obecną, trudną sytuację epidemiczną, w ograniczonym zakresie. Czasowo zamknięty zostaje hol i punkt obsługi. Informacje udzielane będą wyłącznie telefonicznie lub drogą mailową.

Aby załatwić wszelkie sprawy należy umówić się na wizytę dzień wcześniej za pomocą kalendarza wizyt – PRZEJDŹ (dostępny od godziny 8:00 dnia poprzedniego) lub przez telefon. Odbiór dowodów rejestracyjnych i praw jazdy z nowymi uprawnieniami odbywał się będzie wyłącznie za pośrednictwem Poczty Polskiej – dokumenty wysyłane będą pod wskazany adres. Ponadto zgłoszenia zbycia i nabycia pojazdów można będzie złożyć w skrzynce podawczej przed wejściem do wydziału.

Telefony oraz adresy mailowe, pod którymi udzielane są informacje oraz umawiane wizyty:

• kancelaria:

32 41 20 900, komunikacja@powiatwodzislawski.pl

• rejestracja pojazdów:

32 41 20 905, rejestracja@powiatwodzislawski.pl

•  inne czynności związane z rejestracją (wtórniki i wymiana dowodów rejestracyjnych, wpisy HAK i GAZ, wyrejestrowanie pojazdów – demontaż, czasowe wycofanie z ruchu oraz inne czynności związane z pojazdami):

32 41 20 907; rejestracja@powiatwodzislawski.pl

• prawa jazdy:

32 41 20 904; prawojazdy@powiatwodzislawski.pl

• transport drogowy (w tym komunikacja powiatowa):

32 41 20 913; transport@powiatwodzislawski.pl

• zarządzanie ruchem drogowym (drogi powiatowe i gminne):

32 41 20 963; ruchdrogowy@powiatwodzislawski.pl

Liczymy na Państwa zrozumienie i przepraszamy za wszelkie utrudnienia i niedogodności.