Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Koronawirus. Ograniczenia w Wydziale Komunikacji - Powiat Wodzisławski

Koronawirus. Ograniczenia w Wydziale Komunikacji

W celu zapobieżenia rozprzestrzenianiu się koronawirusa, ze względu na gromadzenie się sporej liczby osób w Wydziale Komunikacji i Transportu, co może stanowić realne zagrożenie sanitarno-epidemiologiczne, wydział od poniedziałku (16 marca) ogranicza realizację niektórych usług.

budynek starostwa przy ul. Pszowskiej

Wydział Komunikacji i Transportu Starostwa Powiatowego w Wodzisławiu Śl. będzie rejestrować jedynie pojazdy nowe oraz pojazdy przedsiębiorców, niezbędne do prowadzenia działalności – po uzgodnieniu telefonicznym formy dostarczenia dokumentów. Zgłoszenia nabycia i zbycia pojazdów w dalszym ciągu będzie można dokonywać drogą elektroniczną lub za pośrednictwem poczty tradycyjnej.

Informujemy ponadto, że wcześniej umówione wizyty w WKT zostają anulowane. Strona służąca do internetowego umawiania wizyt zostaje zawieszona do odwołania. W dalszym ciągu jednak wnioski kierowane do Wydziału Komunikacji i Transportu można składać za pośrednictwem platformy ePUAP. W takim przypadku pracownicy wydziału będą kontaktować się z wnioskodawcami, udzielą wszelkiej informacji i ewentualnie poinformują o sposobie załatwienia sprawy.

Za utrudnienia przepraszamy.