Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Ogłoszenie o konsultacjach z mieszkańcami projektu zmian w planie rozwoju publicznego transportu zbiorowego w powiecie - Powiat Wodzisławski

Starosta Wodzisławski oraz Zarząd Powiatu Wodzisławskiego zapraszają mieszkańców powiatu do udziału w konsultacjach oraz składania dotyczących projektu uchwały Rady Powiatu Wodzisławskiego w sprawie zmiany uchwały Rady Powiatu Wodzisławskiego Nr XXVIII/294/2021 z dnia 29 kwietnia 2021 r. w sprawie aktualizacji „Planu zrównoważonego rozwoju publicznego transportu zbiorowego dla powiatu wodzisławskiego”.

1. Termin rozpoczęcia konsultacji: 24 marca 2023 r.
  2. Termin zakończenia konsultacji: 21 kwietnia 2023 r.
  3. Konsultacje przeprowadza się na terenie powiatu wodzisławskiego.
  4. Konsultacje przeprowadza się w formie forum wymiany opinii prowadzonego za pośrednictwem elektronicznych środków komunikacji.
  5. Opinie można składać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: aktualizacjaplanu@powiatwodzislawski.pl
  6. Za przygotowanie i przeprowadzenie konsultacji odpowiedzialny jest Wydział Komunikacji i Transportu Starostwa Powiatowego w Wodzisławiu Śląskim.
  7. Z treścią konsultowanego projektu uchwały można zapoznać się w wersji elektronicznej (do pobrania poniżej) lub w wersji papierowej w Starostwie Powiatowym w Wodzisławiu Śląskim w Wydziale Komunikacji i Transportu przy ulicy Pszowskiej 92a w sali nr 07.

Do pobrania:

1. Projekt uchwały Rady Powiatu Wodzisławskiego w sprawie zmiany uchwały Rady Powiatu Wodzisławskiego Nr XXVIII/294/2021 z dnia 29 kwietnia 2021 r. w sprawie aktualizacji „Planu zrównoważonego rozwoju publicznego transportu zbiorowego dla powiatu wodzisławskiego” (PDF 573KB)