Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Ogłoszenie o konsultacjach projektu statutu Specjalistycznego Ośrodka Wsparcia dla Osób Doznających Przemocy Domowej - Powiat Wodzisławski

Zapraszamy mieszkańców, a także przedstawicieli organizacji pozarządowych do udziału w konsultacjach dotyczących odnośnie projektu uchwały Rady Powiatu Wodzisławskiego w sprawie nadania statutu Specjalistycznemu Ośrodkowi Wsparcia dla Osób Doznających Przemocy Domowej w Wodzisławiu Śląskim.

Konsultacje z mieszkańcami:

1. Przedmiot konsultacji: projekt uchwały Rady Powiatu Wodzisławskiego w sprawie nadania statutu Specjalistycznemu Ośrodkowi Wsparcia dla Osób Doznających Przemocy Domowej w Wodzisławiu Śląskim
  2. Termin rozpoczęcia konsultacji ustalono na 25 października 2023 roku.
  3. Termin zakończenia konsultacji nastąpi 7 listopada 2023 roku.
  4. Konsultacje przeprowadza się na terenie powiatu wodzisławskiego,
  5. Konsultacje przeprowadzane są w formie forum wymiany opinii prowadzonego za pośrednictwem elektronicznych środków komunikacji.
  6. Opinie można składać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: kancelaria@psow-wodzislaw.pl.

Konsultacje z organizacjami z organizacjami pozarządowymi i podmiotami wymienionymi w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie:

2. Formy konsultacji: Wyrażenie opinii skierowanej na piśmie do komórki odpowiedzialnej za konsultacje (opinia powinna zostać podpisana przez osobę/osoby upoważnioną/e do reprezentowania organizacji).
  3. Termin konsultacji: od 25 października 2023 roku do 7 listopada 2023 roku.
  4. Komórka odpowiedzialna za przeprowadzenie konsultacji: Specjalistyczny Ośrodek Wsparcia dla Osób Doznających Przemocy Domowej, ul. Wałowa 30, 44-300 Wodzisław Śląski.

Do pobrania:

1. Projekt Statutu POW, będący przedmiotem konsultacji – (PDF 111KB)