Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Oferta czasu wolnego jeszcze łatwiej dostępna - Powiat Wodzisławski

Oferta czasu wolnego jeszcze łatwiej dostępna

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców oraz podmiotów organizujących wydarzenia rozrywkowe w naszym powiecie, na naszej stronie obok zakładki "Czas wolny" uruchomiliśmy kalendarium imprez kulturalno-rozrywkowych w powiecie wodzisławskim.

kalendarium kalendarza

To uzupełnienie dotychczasowej oferty na stronie „Czas wolny”. Pozwalała ona na śledzenie informacji o szczegółach organizowanych w powiecie imprez, jednak nie dawała możliwości podglądu na wydarzenia według dat. Teraz dzięki kalendarium jest to możliwe. Kalendarium dostępne jest na stronie www.powiatwodzislawski.pl/kalendarz

Można też z niego skorzystać na stronie głównej Powiatu. Przy okazji zachęcamy stowarzyszenia, organizacje, instytucje itp. do przesyłania informacji o planowanych przedsięwzięciach. Zgłoszenia mogą dotyczyć imprez, uroczystości, świąt, turniejów, zawodów, konkursów, wystaw, targów, festynów, pikników, zabaw i innych istotnych dla mieszkańców wydarzeń. Informacje o planowanych imprezach, a także ich aktualizacje prosimy przesyłać na adres imprezy@powiatwodzislawski.pl.

Regulamin można znaleźć pobrać na stronie Pobierz.