Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Odzyskaj harmonię i zrelaksuj się, czyli rozwojowe warsztaty w WCK - Powiat Wodzisławski

Odzyskaj harmonię i zrelaksuj się, czyli rozwojowe warsztaty w WCK

Przed nami kolejne spotkanie w ramach cyklu „Tu i teraz” w Wodzisławskim Centrum Kultury. Na warsztaty ruchowo-rozwojowe „Uwolnij ciało” zapraszamy 7 kwietnia, w niedzielę, o godz. 15:00.

Warsztaty taneczno rozwojowe - plakat

Dwugodzinne warsztaty dla młodzieży i dorosłych będą okazją do pracy ze swoim ciałem, podczas której z uważnością można przyjrzeć się relacjom z innymi i samym sobą. Instruktorka i psycholożka Małgorzata Karwot poprowadzi zajęcia oparte na pracy z oddechem i uwalnianiu ciała z napięcia. Praca z ciałem ukierunkowana będzie również na pogłębianie samoświadomości, głęboką relaksację i poprawę koncentracji. Umiejętność świadomego korzystania z dobrodziejstw przeżywania tego, co tu i teraz oraz dbanie o swój dobrostan, to z pewnością ważne aspekty dla naszego samorozwoju, na które zwraca uwagę instruktorka comiesięcznych warsztatów.

Koszt uczestnictwa w zajęciach to 30 zł. Zapisy przyjmowane są do 2 kwietnia pod adresem i.sobota@wck.wodzislaw.pl (wpłaty przelewem na konto WCK lub w kasie w nieprzekraczalnym terminie 4 kwietnia). Odpłatność za warsztaty należy uiścić w momencie zebrania się odpowiedniej liczby osób, o czym poinformuje organizator. Informacji na temat wydarzenia udzielają pracownicy Działu Projektów i Animacji Kulturalnej WCK (tel. 32 455 48 55 w. 28).