Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Ginekologia, Neonatologia i Trakt Porodowy w szpitalu działają bez zmian - Powiat Wodzisławski

Ginekologia, Neonatologia i Trakt Porodowy w szpitalu działają bez zmian

Dyrekcja Powiatowego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Rydułtowach i Wodzisławiu Śląskim z siedzibą w Wodzisławiu Śląskim informuje, iż Oddział Ginekologiczno-Położniczy, Oddział Neonatologiczny i Trakt Porodowy funkcjonują bez zmian.

Szpital w Wodzisławiu Śl. widok ogólny

Pacjentki po porodzie przebywają w dwuosobowych salach. Na Trakcie Porodowym każda rodząca pacjentka przebywa w pojedynczej, indywidualnej sali porodowej, z zachowaniem troski o niezbędne dla kobiety poczucie intymności i godności. Każdej rodzącej może towarzyszyć przy porodzie wybrana bliska osoba. W związku z planowanym remontem (otwiera się w nowym oknie) nie jest przewidziane przerwanie działalności oddziałów. Spokój i komfort pacjentek nie zostanie też zakłócony.