Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Od przyszłego tygodnia utrudnienia na ul. Młodzieżowej - Powiat Wodzisławski

Od przyszłego tygodnia utrudnienia na ul. Młodzieżowej

Z powodu planowanych robót drogowych, związanych z budową zjazdu na drogę publiczną z terenu obiektu handlowo-usługowego powstającego w rejonie skrzyżowania ul. Młodzieżowej i ul. Pszowskiej w Wodzisławiu Śl., od wtorku 28 marca na drodze zostanie wprowadzona tymczasowa organizacja ruchu.

Tymczasowa organizacja ruchu, którą zatwierdził Marszałek Województwa Śląskiego, będzie polegała m.in. na miejscowym zwężeniu jezdni. Wszystko po to, by można było poszerzyć fragment drogi, zbudować dodatkowy pas do skrętu oraz wyremontować chodnik w rejonie planowanej inwestycji.

Apelujemy do kierowców o zachowanie ostrożności.